Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nikolett

Është emri yt Nikolett? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nicoletta, Nikoleta, Nicolette, Nicolet, Nikoletta, Nina Jelita, Nicolett, Nicoleta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 189 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 157 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 156 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 152 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 183 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 181 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1470 Nikolett's në Facebook. Pozicioni #25801
Kategoritë:Emrat hungareze - Top 100 hungarez emrat - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga NikolettPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nikolett? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nikolett? Voto për emrin tënd