Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Norina

Është emri yt Norina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Noreen
Djem me tinguj të ngjashëm:Neron, Nerino, Norman, Norwin, Normen, Norm, Normie, Nairne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nuran, Nermina, Noreen, Nourhan, Nermine, Noirin, Noermi, Nermana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1750 Norina's në Facebook. Pozicioni #22668
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga NorinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Norina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Norina? Voto për emrin tënd