Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nerino

Është emri yt Nerino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:ragin heri
Djem me tinguj të ngjashëm:Neron, Norman, Norwin, Normen, Norm, Normie, Nairne, Nuren
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nuran, Nermina, Norina, Noreen, Nourhan, Nermine, Noirin, Noermi
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Nerino's në Facebook. Pozicioni #496022
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga NerinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nerino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nerino? Voto për emrin tënd