Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Norwin

Është emri yt Norwin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Neron, Nerino, Norman, Normen, Norm, Normie, Nairne, Nuren
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nuran, Nermina, Norina, Noreen, Nourhan, Nermine, Noirin, Noermi
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1440 Norwin's në Facebook. Pozicioni #26199
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga NorwinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Norwin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Norwin? Voto për emrin tënd