Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Norman

Është emri yt Norman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Neron, Nerino, Norwin, Normen, Norm, Normie, Nairne, Nuren
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nuran, Nermina, Norina, Noreen, Nourhan, Nermine, Noirin, Noermi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 83 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 79 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 79 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 139975 Norman's në Facebook. Pozicioni #707
Kategoritë:Top 100 arab emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore arab emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga NormanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Norman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Norman? Voto për emrin tënd