Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Polla

Është emri yt Polla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Paolo, Pablo, Pol, Pul, Paul, Phil, Pal, Polo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pihla, Pabla, Puebla, Pall, Paley, Pil, Pollie, Polly
Vlerësimi:
4/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 515 Polla's në Facebook. Pozicioni #55203
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga PollaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Polla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Polla? Voto për emrin tënd