Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gemma

Është emri yt Gemma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Gemke
Djem me tinguj të ngjashëm:Gian, Gino, Gzim, Gene, Gianno, Gianni, Giacomo, Giannino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giana, Giona, Gema, Gianna, Gem, Gianina, Gina, Giannina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 116 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 80 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 80 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 81 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 110 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 109 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 205725 Gemma's në Facebook. Pozicioni #494
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 Catalonian emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga GemmaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gemma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gemma? Voto për emrin tënd