Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Norma

Është emri yt Norma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Neron, Nerino, Norman, Norwin, Normen, Norm, Normie, Nairne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nuran, Nermina, Norina, Noreen, Nourhan, Nermine, Noirin, Noermi
Vlerësimi:
4/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 181275 Norma's në Facebook. Pozicioni #553
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga NormaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Norma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Norma? Voto për emrin tënd