Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aya

Është emri yt Aya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Aai
Djem me tinguj të ngjashëm:Aai, Ayo, A, Ahi, Ayeye, Ahia, Aue, Auwe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ai, Ayah, Aoi, Aew, Aea, Ayoe, Aiya, Aiyah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 133 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 99 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 98 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 117 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 116 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 72325 Aya's në Facebook. Pozicioni #1216
Kategoritë:Emrat japoneze - Top 100 Po emrat - Top 100 arab emrat - Popullore Po emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Emrat popullore në Pakistan - Popullore francez emrat vajzë - Popullore hebraik emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga AyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aya? Voto për emrin tënd