Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aiyah

Është emri yt Aiyah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aai, Ayo, A, Ahi, Ayeye, Ahia, Aue, Auwe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ai, Ayah, Aoi, Aew, Aea, Ayoe, Aiya, Aia
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 400 Aiyah's në Facebook. Pozicioni #66497
Kategoritë:
Komente nga AiyahPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aiyah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aiyah? Voto për emrin tënd