Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aai

Është emri yt Aai? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Aike, Aiko, Aye, Ayke, Ayo
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayo, A, Ahi, Ayeye, Ahia, Aue, Auwe, Aye
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ai, Ayah, Aoi, Aew, Aea, Ayoe, Aiya, Aiyah
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 430 Aai's në Facebook. Pozicioni #63140
Kategoritë:emrat aa
Komente nga AaiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aai? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aai? Voto për emrin tënd