Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Neiva

Është emri yt Neiva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nab, Nevio, Nef, Nebo, Naif, Niv, Neff, Novio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nova, Ninfe, Nieve, Nipa, Novia, Niobe, Nevaeh, Neva
Vlerësimi:
4/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 425 Neiva's në Facebook. Pozicioni #63359
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga NeivaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Neiva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Neiva? Voto për emrin tënd