Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Novia

Është emri yt Novia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nab, Nevio, Nef, Nebo, Naif, Niv, Neff, Novio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nova, Neiva, Ninfe, Nieve, Nipa, Niobe, Nevaeh, Neva
Vlerësimi:
4.5/5
yje 135 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 75 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 124 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 126 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6000 Novia's në Facebook. Pozicioni #8847
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga NoviaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Novia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Novia? Voto për emrin tënd