Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nipa

Është emri yt Nipa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nab, Nevio, Nef, Nebo, Naif, Niv, Neff, Novio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nova, Neiva, Ninfe, Nieve, Novia, Niobe, Nevaeh, Neva
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Mgkhlj.
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3980 Nipa's në Facebook. Pozicioni #12228
Kategoritë:Emrat Hindu
Komente nga NipaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nipa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nipa? Voto për emrin tënd