Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nova

Është emri yt Nova? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nab, Nevio, Nef, Nebo, Naif, Niv, Neff, Novio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Neiva, Ninfe, Nieve, Nipa, Novia, Niobe, Nevaeh, Neva
Vlerësimi:
4.5/5
yje 216 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 126 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 123 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 123 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 180 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 186 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28625 Nova's në Facebook. Pozicioni #2551
Kategoritë:Emrat amerikanë - Popullore Po emrat boy - Top 100 indonezian emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore francez emrat boy - Popullore suedez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga NovaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nova? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nova? Voto për emrin tënd