Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alfresa

Është emri yt Alfresa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alberico, Alberich, Alberic, Alberik, Alborz, Alvarezi, Alfrigg, Alfarisi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alburg, Alberge, Alberchje, Albrich, Albrichje
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Altin
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Alfresa's në Facebook. Pozicioni #1331304
Kategoritë:
Komente nga AlfresaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alfresa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alfresa? Voto për emrin tënd