Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alberico

Është emri yt Alberico? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alberik
Djem me tinguj të ngjashëm:Alberich, Alberic, Alberik, Alborz, Alvarezi, Alfrigg, Alfarisi, Al-Berik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alburg, Alberge, Alberchje, Albrich, Albrichje, Alfresa
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 295 Alberico's në Facebook. Pozicioni #82963
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga AlbericoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alberico? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alberico? Voto për emrin tënd