Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alberich

Është emri yt Alberich? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alberik
Djem me tinguj të ngjashëm:Alberico, Alberic, Alberik, Alborz, Alvarezi, Alfrigg, Alfarisi, Al-Berik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alburg, Alberge, Alberchje, Albrich, Albrichje, Alfresa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Alberich's në Facebook. Pozicioni #336402
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AlberichPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alberich? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alberich? Voto për emrin tënd