Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arilda

Është emri yt Arilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arild, Aroldo, Araldo, Arildo, Aralt, Arletti
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arilde, Arlette, Arleta, Arleth, Arlet, Arlett, Arletthe, Arlita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Arilda's në Facebook. Pozicioni #240214
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ArildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arilda? Voto për emrin tënd