Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isla

Është emri yt Isla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Islay, Igle, Iezekiel, Ikele, Ixchel, Ichal, Issael, Igeal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Igli, Isela, Iclal, Iseul, Izla, Islla, Iklil, Ijlal
Vlerësimi:
5/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 71 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 71 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4680 Isla's në Facebook. Pozicioni #10721
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga IslaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isla? Voto për emrin tënd