Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edja

Është emri yt Edja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edis, Ediz, Edega, Edek, Edik, Edse, Eitse, Eetse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edisa, Edwige, Etsu, Edjo, Eudoxie, Eatsje, Eatske, Eudocia
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Dajana, Enxhi
Facebook:

+/- 85 Edja's në Facebook. Pozicioni #206148
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga EdjaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edja? Voto për emrin tënd