Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ediz

Është emri yt Ediz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edis, Edega, Edek, Edik, Edse, Eitse, Eetse, Eddis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edisa, Edja, Edwige, Etsu, Edjo, Eudoxie, Eatsje, Eatske
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 800 Ediz's në Facebook. Pozicioni #40267
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Top 100 bulgarian emrat - Popullore bulgarian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga EdizPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ediz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ediz? Voto për emrin tënd