Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edwige

Është emri yt Edwige? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hadewig
Djem me tinguj të ngjashëm:Edis, Ediz, Edega, Edek, Edik, Edse, Eitse, Eetse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edisa, Edja, Etsu, Edjo, Eudoxie, Eatsje, Eatske, Eudocia
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 1.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1180 Edwige's në Facebook. Pozicioni #30330
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga EdwigePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edwige? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edwige? Voto për emrin tënd