Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edis

Është emri yt Edis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ediz, Edega, Edek, Edik, Edse, Eitse, Eetse, Eddis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edisa, Edja, Edwige, Etsu, Edjo, Eudoxie, Eatsje, Eatske
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elda
Facebook:

+/- 2125 Edis's në Facebook. Pozicioni #19660
Kategoritë: - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Popullore slloven emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga EdisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edis? Voto për emrin tënd