Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ikbala

Është emri yt Ikbala? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Iqbal, Iseabail, Iqbaal, Ijbele
Vajza me tinguj të ngjashëm:Izabella, Isabel, Isabela, Izabela, Izabel, Isobel, Isobail, Izabelle
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Danjel
Emrat e motrave:Dajana
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Ikbala


Ikbala 2018-06-01
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ikbala? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ikbala? Voto për emrin tënd