Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Delinda

Është emri yt Delinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Delmont, Dylandy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dietlinde, Dolinda, Dalinda, Deolinda, Delandey, Dalanda, Delanda, Dlonto
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Dajana
Facebook:

+/- 2895 Delinda's në Facebook. Pozicioni #15628
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga DelindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Delinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Delinda? Voto për emrin tënd