Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dietlinde

Është emri yt Dietlinde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Delmont, Dylandy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Delinda, Dolinda, Dalinda, Deolinda, Delandey, Dalanda, Delanda, Dlonto
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Dietlinde's në Facebook. Pozicioni #238451
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga DietlindePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dietlinde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dietlinde? Voto për emrin tënd