Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hirman

Është emri yt Hirman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Herman, Hermann, Heron, Harman, Harmon, Harun, Heriman, Hernan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Harimanna, Herminia, Hermoine, Hermione, Hermina, Hiraani, Harum, Harmonie
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Aulena, Jehona
Facebook:

+/- 365 Hirman's në Facebook. Pozicioni #70910
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga HirmanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hirman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hirman? Voto për emrin tënd