Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Perla

Është emri yt Perla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Priel, Pierrel, Parle, Pevrul, Pharell, Pharrell, Perley, Peverell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Perle, Pearly, Pearl, Parley, Pearle, Perilla, Parel, Pharielle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 91 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 83 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 82 vota
Pseudonime:Perl, Pjerdha
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kristel
Facebook:

+/- 30650 Perla's në Facebook. Pozicioni #2405
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 arab emrat - Emrat me 5 shkronja - Popullore arab emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Perla


Perla ( 14 vjeç) 2017-06-03
Shume i bukur dhe i mrekullueshem...

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Perla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Perla? Voto për emrin tënd