Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Perley

Është emri yt Perley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Priel, Pierrel, Parle, Pevrul, Pharell, Pharrell, Peverell, Pharrel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Perla, Perle, Pearly, Pearl, Parley, Pearle, Perilla, Parel
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 270 Perley's në Facebook. Pozicioni #87691
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga PerleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Perley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Perley? Voto për emrin tënd