Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hasibe

Është emri yt Hasibe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hakob, Hagop, Haseeb, Hasif, Huzeyfe, Hwiseop, Hijbo, Hokupa'a
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hakif, Hesp, Hagab, Hekuba, Hukapapa, Hashupha, Hakupha, Hasbia
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Berin
Emrat e motrave:Anita
Facebook:

+/- 205 Hasibe's në Facebook. Pozicioni #107780
Kategoritë:Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga HasibePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hasibe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hasibe? Voto për emrin tënd