Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eslin

Është emri yt Eslin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eslan, Eslon, Ezlom, Eslee Yohanny, Eslam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eslem, Eglon, Eekoliene, Ecylin, Eiglinh, Esselina, Esseline, Egalien
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 30 vota
Pseudonime:Eslin, Esliny, Eslea
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 200 Eslin's në Facebook. Pozicioni #109870
Kategoritë:Popullore turk emrat vajzë
Komente nga Eslin


Eslin ( 1 vjeç) 2021-02-07
Sh i bukur, madje i vecante

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eslin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eslin? Voto për emrin tënd