Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Urania

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Urania.
Është emri yt Urania? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qiellor
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ourania
Djem me tinguj të ngjashëm:Uryen, Urian, Urien, Urwin, Urmo, Uriam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Uriana, Urmie, Urano, Urmi, Urmina, Urimane
Vlerësimi:
4/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Rania, Ranja, Ana, Nina
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 750 Urania's në Facebook. Pozicioni #42110
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Popullore grek emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Urania


Urania 2015-12-22
Jo
Urania ( 8 vjeç) 2021-01-06
I bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Urania? Voto për emrin tënd


Është emri yt Urania? Voto për emrin tënd