Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nilda

Është emri yt Nilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Naldo, Neelt, Naldy, Nulte, Nulty
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nalda, Nelda, Nelida, Nolita, Nelliëtte, Nelide, Noleta, Noeletta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Aulin
Emrat e motrave:Lenila
Facebook:

+/- 16030 Nilda's në Facebook. Pozicioni #4055
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga NildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nilda? Voto për emrin tënd