Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nelda

Është emri yt Nelda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Naldo, Neelt, Naldy, Nulte, Nulty
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nilda, Nalda, Nelida, Nolita, Nelliëtte, Nelide, Noleta, Noeletta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11850 Nelda's në Facebook. Pozicioni #5156
Kategoritë:Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga NeldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nelda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nelda? Voto për emrin tënd