Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nolita

Është emri yt Nolita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Naldo, Neelt, Naldy, Nulte, Nulty
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nilda, Nalda, Nelda, Nelida, Nelliëtte, Nelide, Noleta, Noeletta
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 765 Nolita's në Facebook. Pozicioni #41502
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga NolitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nolita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nolita? Voto për emrin tënd