Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Noeletta

Është emri yt Noeletta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Naldo, Neelt, Naldy, Nulte, Nulty
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nilda, Nalda, Nelda, Nelida, Nolita, Nelliëtte, Nelide, Noleta
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Noeletta's në Facebook. Pozicioni #735639
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga NoelettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noeletta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noeletta? Voto për emrin tënd