Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hardin

Është emri yt Hardin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hartmann, Hardyn, Hartman, Hardwin, Heardwine, Harden, Hardouin, Herodion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Haridian, Heerodina, Herdian, Herdwina, Heredina, Herdem, Herodina, Harithian
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 545 Hardin's në Facebook. Pozicioni #53075
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga HardinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hardin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hardin? Voto për emrin tënd