Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hartmann

Është emri yt Hartmann? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hartman
Djem me tinguj të ngjashëm:Hardin, Hardyn, Hartman, Hardwin, Heardwine, Harden, Hardouin, Herodion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Haridian, Heerodina, Herdian, Herdwina, Heredina, Herdem, Herodina, Harithian
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 175 Hartmann's në Facebook. Pozicioni #121092
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga HartmannPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hartmann? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hartmann? Voto për emrin tënd