Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Harden

Është emri yt Harden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hearding
Djem me tinguj të ngjashëm:Hartmann, Hardin, Hardyn, Hartman, Heardwine, Hardwin, Hardouin, Herodion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Haridian, Heerodina, Herdian, Herdwina, Heredina, Herdem, Herodina, Harithian
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 565 Harden's në Facebook. Pozicioni #51678
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1921
Komente nga HardenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Harden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Harden? Voto për emrin tënd