Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Beyza

Është emri yt Beyza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Buck, Buz, Biagio, Bac, Beauvais, Bax, Basu, Boaz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bice, Behije, Bahija, Buse, Babs, Bich, Bessie, Bjoke
Vlerësimi:
4/5
yje 100 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 97 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 94 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1695 Beyza's në Facebook. Pozicioni #23263
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga BeyzaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Beyza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Beyza? Voto për emrin tënd