Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nesida

Është emri yt Nesida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nesto, Nuzhat, Naqqaad, Nashat, Naqqad, Nishad, Niegit, Nishit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Najada, Nikita, Najat, Naquita, Nakato, Nguyet, Nesta, Ngô Thị Hoài
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Boli
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 20 Nesida's në Facebook. Pozicioni #587634
Kategoritë:
Komente nga Nesida


Nesida ( 21 vjeç) 2021-07-07
Cfare kuptimi ka emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nesida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nesida? Voto për emrin tënd