Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Emrat popullore djalë në Norvegji

#Emër Kuptimi
1 SebastianBurrëri
2 Thomas
3 Adrian
4 Simen
5 Magnus
6 Sondre
7 Jonas
8 Sindre
9 Knut
10 Larslaureati
11 Mathias
12 DanielPerëndia është gjykatësi im
13 Andreas
14 Marcus
15 Sander
16 Erik
17 Tobias
18 Anders
19 Håkon
20 Kristoffer
21 Williamme vullnet aq i fortë si një përkrenare
22 Martin
23 Oscar
24 Martinus
25 TerjeShtizë
26 Henrik
27 Ole
28 Fredrik
29 MariusBurrëri
30 Markus
31 Benjamin
32 Pettershkëmb
33 Trond
34 BjørnVesh
35 Jesper
36 Stian
37 Espen
38 Joakim
39 Even
40 Erlend
41 Jonathan
42 Vetle
43 Rune
44 Trym
45 MortenLuftë
46 Christian
47 Christoffer
48 JohannesZoti është i dhemshur
49 Frode
50 Lucas
51 Olav
52 Kristian
53 Eirik
54 Tore
55 Kasper
56 Isak
57 Ola
58 Svein
59 EndreBurrëri
60 Trygve
61 Jørgen
62 Felixi lumtur
63 Elias
64 Kjell
65 Jan
66 Jostein
67 Kenneth
68 Ludvig
69 Aleksander
70 Simon
71 Vebjørn
72 Nathaniel
73 Joachim
74 Emil
75 Vegard
76 Skule
77 Prebenshkëmb
78 Håvard
79 Robin
80 Alexander
81 Hermanluftëtar
82 Sigurd
83 Dennis
84 Rolf
85 Tim
86 Oliver
87 Styrk
88 Victor
89 Bjørnar
90 Gard
91 Tommy
92 Niklas
93 Steffen
94 Samuel
95 Ove
96 Sverre
97 Pershkëmb
98 Ask
99 Milian
100 Matheo
101 Lasse
102 Edvard
103 Casper
104 Theo
105 JohnZoti është i dhemshur
106 Odin
107 Dani
108 Truls
109 Tony
110 LukasBurrëri
111 Torme formë të hijshme, të pastër
112 Eivind
113 JensPerëndia është i mëshirshëm
114 Christer
115 Mads
116 Christopher
117 VargUjk
118 Harald
119 Petershkëmb
120 Kjetil
121 Mats
122 Jarle
123 Snorre
124 MattiasDhuratë
125 ArneAi i cili sundon si një shqiponjë
126 Amund
127 Birk
128 HenningZoti është i dhemshur
129 Viljar
130 Nicolai
131 Einar
132 Oskar
133 André
134 Ulrik
135 Torbjørn
136 Tord
137 Arvid
138 Jeppeai mori thembrën
139 King-K.rool
140 Inge
141 Erling
142 Ørjan
143 Reidar
144 Jakobai mori thembrën
145 Øystein
146 Tarjei
147 Remi
148 Eskil
149 Frank
150 RoyMbret

Emrat popullore vajzë në Norvegji

#Emër Kuptimi
1 Julie
2 Mariame formë të hijshme të pastër
3 Silje
4 Malin
5 Ida
6 Thea
7 Emma
8 Vilde
9 Emilie
10 Sofie
11 Marieme formë të hijshme të pastër
12 Helene
13 Miname vullnet aq i fortë si një përkrenare
14 Amalie
15 Victoria
16 EliseZoti është betuar
17 Synne
18 Sandra
19 Camilla
20 Martine
21 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
22 Selma
23 Nora
24 Tuva
25 Tiril
26 Nina
27 Mariborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
28 Marte
29 Ingrid
30 Caroline
31 Frida
32 Maren
33 Oda
34 Tonje
35 Stine
36 Ronja
37 Cecilievizualisht paaftë
38 Andrea
39 Karoline
40 JennyI frytshëm
41 Iselin
42 Mia
43 Sara
44 Hedda
45 Pernille
46 KristinNdjekës
47 Ingeborg
48 KristineNdjekës
49 HannaHiri i Perëndisë
50 Line
51 Marianneme formë të hijshme të pastër
52 Kine
53 Ingvild
54 ElisabethZoti është betuar
55 Charlotte
56 Sirii ndershëm
57 Maikenme formë të hijshme të pastër
58 Ragnhild
59 Maja
60 Linda
61 AuroraAr
62 Ada
63 HannePerëndia është i mëshirshëm
64 TinaZoti është betuar
65 Astrid
66 Guro
67 Annesimpatik, i dhembshur
68 Leah
69 Solveig
70 Eirin
71 Rebecca
72 Ane
73 Pia
74 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
75 Therese
76 Lene
77 HegeLumturi
78 Linnea
79 Susanne
80 Madelen
81 Maritaborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
82 Ellen
83 Cathrine
84 Inapastër ose të pastër
85 Benedicte
86 LisaZoti është betuar
87 HannahHiri i Perëndisë
88 Michelle
89 Linn
90 Monica
91 Marthe
92 Rikke
93 Bertine
94 Hilde
95 Heidi
96 Bente
97 Matheadhuratë e Zotit
98 Sunniva
99 Kamilla
100 TrineTë pastër dhe të pastër
101 Elin
102 Anette
103 Mathilde
104 AnineMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
105 Veronica
106 ToneJetë
107 Andrine
108 Eline
109 Karina
110 Sina
111 JeanettePerëndia është i mëshirshëm
112 Josefine
113 Renate
114 Ingunn
115 Lealuan
116 Thale
117 Siren
118 Julia
119 Karen
120 Maritmargaritar
121 Henriette
122 JohannePerëndia është i mëshirshëm
123 Sanne
124 Eva
125 SigneFitore
126 Christina
127 Inepastër ose të pastër
128 TyraPerëndia është me ne
129 Anja
130 SigridFitore
131 Dina
132 Amanda
133 Emily
134 Miriam
135 Liv
136 CorneliaHorned
137 Lena
138 Mariell
139 Sissel
140 KristinaNdjekës
141 Christine
142 Alexandra
143 SylviaPyll
144 Kjersti
145 Mona
146 Sarah
147 Trude
148 Louise
149 June
150 IrenePaqe
Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ