Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oskar

Është emri yt Oskar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oscar, Ozer, Oskari, Ozur, Osahar, Ocker, Osker, Oszkar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oshaira, Osari, Osira, Ozara, Oaisara, Okyra, Óscar
Vlerësimi:
4.5/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 58 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12180 Oskar's në Facebook. Pozicioni #5051
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga OskarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oskar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oskar? Voto për emrin tënd