Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oscar

Është emri yt Oscar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Oke
Djem me tinguj të ngjashëm:Oskar, Ozer, Oskari, Ozur, Osahar, Ocker, Osker, Oszkar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oshaira, Osari, Osira, Ozara, Oaisara, Okyra, Óscar
Vlerësimi:
4.5/5
yje 262 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 178 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 176 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 173 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 244 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 245 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 229980 Oscar's në Facebook. Pozicioni #445
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat skandinave - Top 100 suedez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga OscarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oscar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oscar? Voto për emrin tënd