Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oskari

Është emri yt Oskari? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oskar, Oscar, Ozer, Ozur, Osahar, Ocker, Osker, Oszkar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oshaira, Osari, Osira, Ozara, Oaisara, Okyra, Óscar
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 625 Oskari's në Facebook. Pozicioni #48028
Kategoritë:Emra finlandeze - Popullore fund emrat boy
Komente nga OskariPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oskari? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oskari? Voto për emrin tënd