Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mikkel

Është emri yt Mikkel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Michaël
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Michaël, Mikael, Miguel, Mikel, Michele, Micheal, Mikol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikela, Mikaela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 102 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 84 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 83 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 97 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4250 Mikkel's në Facebook. Pozicioni #11586
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 danez emrat - Popullore fa emrat boy - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy
Komente nga MikkelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mikkel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mikkel? Voto për emrin tënd