Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Harald

Është emri yt Harald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Araldo, Harold, Herold
Djem me tinguj të ngjashëm:Herald, Harold, Heraldo, Herold, Harailt, Hiraldo, Herrald, Herrold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Haralda, Heraillde, Harelde, Harlette, Harlet, Harelda, Harolda, Harolde
Vlerësimi:
5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9190 Harald's në Facebook. Pozicioni #6309
Kategoritë:Emrat gjermanike - Popullore danez emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga HaraldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Harald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Harald? Voto për emrin tënd