Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Harold

Është emri yt Harold? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Harald
Variante:Harrold
Djem me tinguj të ngjashëm:Herald, Harald, Heraldo, Herold, Harailt, Hiraldo, Herrald, Herrold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Haralda, Heraillde, Harelde, Harlette, Harlet, Harelda, Harolda, Harolde
Vlerësimi:
4.5/5
yje 92 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 164640 Harold's në Facebook. Pozicioni #611
Kategoritë:Emrat skandinave - Popullore lituanez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1938
Komente nga HaroldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Harold? Voto për emrin tënd


Është emri yt Harold? Voto për emrin tënd