Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Herald

Është emri yt Herald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Harold, Harald, Heraldo, Herold, Harailt, Hiraldo, Herrald, Herrold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Haralda, Heraillde, Harelde, Harlette, Harlet, Harelda, Harolda, Harolde
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3755 Herald's në Facebook. Pozicioni #12793
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga HeraldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Herald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Herald? Voto për emrin tënd